
Планшет Lenovo Tab M11 TB330XU 8/128GB 4G Seafoam Green + Pen (ZADB0312UA)
9 503 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN51785
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ідеальне поєднання першокласної продуктивності та чудових мультимедійних можливостей
Планшет Lenovo Tab M11 оснащений передовим процесором MediaTek Helio G88, чим забезпечує надшвидкий відгук додатків та неперевершену багатозадачність. Вбудований графічний процесор ARM Mali-G52 MC2 гарантує максимальну графічну продуктивність, забезпечуючи плавний ігровий процес та бездоганне відтворення відео.
Достатньо пам’яті та сховища для зберігання мультимедіа
Об’єм оперативної пам’яті в 8 ГБ забезпечує плавний перехід між додатками, а місткий накопичувач об’ємом 128 ГБ легко вмістить вашу цифрову колекцію, що постійно зростає – музику, фільми, ігри та багато іншого.
Насолоджуйтесь чітким зображенням на 11-дюймовому WUXGA IPS-дисплеї та динаміками із підтримкою Dolby Atmos для захоплюючого звуку. Грайте в ігри, переглядайте фільми або потокове відео - насолоджуйтесь справді захоплюючими кінематографічними враженнями.
Надійні, міцні та сучасні
Розроблений, щоб витримати несподівані життєві повороти, Tab M11 може похвалитися захистом від пилу та води за стандартом IP52, пропонуючи користувачеві досвід експлуатації без зайвих хвилювань.
Оснащений операційною системою Android 13, Tab M11 відкриває безліч розширених функцій, забезпечуючи максимальну продуктивність, надійний захист і зручний інтерфейс користувача.
Витривала батарея та додаткові аксесуари
Завдяки потужному акумулятору ємністю 7040 мА*год ви зможете насолоджуватися безперервною роботою та тривалим часом роботи екрана без постійного пошуку розетки.
Підвищіть свій творчий потенціал за допомогою Lenovo Tab Pen, що входить до комплекту, який дозволяє робити нотатки, малювати та переміщатися з точністю та легкістю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Зелёный |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 465 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7040 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Диагональ экрана | 11" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Мощность зарядки | 5 Вт |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 255.26 x 166.31 x 7.15 мм |
| Серия | Lenovo Tab M11 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 9 503 ₴










