
Планшет Lenovo Yoga Tab Plus TB520FU 16/256GB Tidal Teal + Keyboard&Pen (ZAEG0008UA)
30 816 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN25727
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Lenovo Yoga Tab Plus — стильний планшет Lenovo з підтриманням ШІ, який надасть вам нові можливості для роботи й творчості. Він оснащений містким акумулятором, який підтримує швидку зарядку для тривалої роботи, потокових сеансів тощо.
Пристрій має дисплей 3K PureSight Pro з антибліковим покриттям, з яким очі не перевтомлюватимуться навіть під час тривалого використання. Завдяки плавній частоті оновлення, високій роздільній здатності та хорошому кольоровому охопленню DCI-P3 кожна деталь матиме реалістичний вигляд. Швидко перемикайся між роботою та відпочинком, змінюючи режим дисплея для кращого сприйняття інформації на екрані.
Ґаджет працює на основі інноваційного Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, що разом з нейронним процесором Qualcomm Hexagon NPU забезпечить чудову продуктивність роботи з ШІ. Планшет функціонує швидко та плавно в моменти пікових навантажень, тому вам не доведеться обмежувати свій потенціал під час роботи чи творчості.
Використовуйте потужність розумного асистента Lenovo AI Now за допомогою Smart Connect для безперебійної цифрової взаємодії. Швидко отримуйте доступ до інструментів штучного інтелекту, виконуйте пошук файлів і навіть керуйте планшетом Android, телефоном і ПК з Windows за допомогою простих підказок.
У комплекті планшет має стилус Lenovo Tab Pen Pro з ергономічним дизайном та ультратонким кінчиком 1,4 мм. Малюйте найменші деталі максимально точно, створюйте складні ескізи з відчуттям комфорту і впевненості в кожному русі.
Lenovo Yoga Tab Plus оснащено системою з низькочастотних динаміків, що відповідають за якісне звучання глибоких басів, та високочастотних динаміків, які відтворюють високі частоти у найвищій якості. Вони гарантуватимуть чистий звук під час перегляду улюбленого контенту чи ігор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Бирюзовый |
| Операционная система | Android |
| Разрешение экрана | 2944x1840 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 640 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Батарея | 10 200 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Графічний процесор | Adreno 750 |
| Диагональ экрана | 12.7" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Мощность зарядки | 45 Вт |
| Навигационная система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | з клавіатурою |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 16 Гб |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Підтримка SD-карти | немає |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 290.91 x 188.3 x 6.69 мм |
| Серия | Lenovo Yoga Tab Plus |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота | 3.3 ГГц |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 30 816 ₴










