Електросушка від виробника «Профіт М» модель ЕСП-01 призначена для сушіння продуктів, а саме: яблук, грибів, груш, ягід, сухарів, лікарських трав, а також м"яса та риби в домашніх умовах. Вона надійна, компактна та зручна у користуванні. Не зважаючи на свій розмір та компактність, електросушка, є достатньо містка. Всередині сушарки встановлені пофарбовані стійкою полімерною (порошковою) фарбою металеві лотки, під якими розміщений блок з теном та вентилятором. Отвори в лотках є достатньо малі, що дозволяють сушити дрібні ягоди. Теплове випромінювання, що виділяється завдяки тену, дозволяє сушити при температурі від 30 до 90 градусів. При цьому продукти зберігають вітаміни практично повністю. Завдяки металевій конструкції, сушка не плавиться, та не виділяє неприємних запахів на відміну від пластику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit M |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Металл |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація роботи | відсутня |
| Автовимкнення | немає |
| Высота секции | 4.5 см |
| Дисплей | немає |
| Знімні піддони | є |
| Количество секций | 7 шт |
| Максимальная загрузка | немає даних |
| Матеріал піддонів | метал |
| Мощность | 820 Вт Вт |
| Общий объем | 35 л |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | Нет |
| Регулювання висоти піддону | відсутнє |
| Розміри | 36х36х45 см |
| Сушіння горіхів | немає |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | немає |
| Температура сушки | 30 - 90 °С |
| Тип керування | механічне |
| Цвет | Слоновая кость |
Информация для заказа
- Цена: 5 215 ₴











