
Колонки 2.0 Defender SPK 22, Black, 5 Вт, 3.5 мм, живлення от USB, регулятор гучності (65503)
192 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29537
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система Defender SPK 22, Black може бути чудовим рішенням для тих, хто шукає компактні та портативні колонки для поліпшення звуку свого ноутбука чи комп'ютера в різних місцях, де вони можуть бути потрібні.
Особливості
- Ця система має мініатюрні розміри, завдяки чому легко поміщається в сумку разом з ноутбуком. Це робить її ідеальним варіантом для мобільного використання.
- Дані колонки спеціально призначені для використання з ноутбуками, забезпечуючи зручне та якісне аудіо на робочому столі.
- Регулятор гучності дозволяє вам легко відрегулювати рівень звуку колонок.
- Для живлення цих колонок ви можете використовувати USB-порт вашого комп'ютера. Це зручно, оскільки ви не потребуєте окремого джерела живлення. Важливо під'єднати колонки до роз'єму вашого комп'ютера, оскільки ця модель не має вбудованої звукової карти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 5 Вт |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | є |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.16 кг |
| Время работы | - |
| Габарити загальні | 55 х 72 х 62 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Комплект поставки | акустична система, посібник з експлуатації, гарантійний талон |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Питание | від USB |
| Подсветка | немає |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >75 дБ |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Чёрный |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотный диапазон | 200 - 18 000 Гц |
| пульт ДК | немає |
Информация для заказа
- Цена: 192 ₴

