Потужний, захищений і стильний ноутбук HP ZBook Firefly G11A з надійним процесором AMD Ryzen та високопродуктивною інтегрованою графічною системою допоможе реалізувати проекти будь-якого рівня складності.
Оперативна пам’ять DDR5 та твердотільний накопичувач сприяють ефективній роботі в багатозадачному режимі, ви зможете легко завантажувати великі файли та отримувати до них доступ.
Вбудована 5MP веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Завдяки технології фільтрування шумів HP AI Noise Cancellation для вхідного й вихідного звуку переговори із співрозмовником будуть ще ефективнішими, адже ви будете чути один одного, а не зовнішні шуми.
WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Ноутбук HP ZBook Firefly G11A оснащений безшумною клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму.
Підключайте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C з технологією Thunderbolt 4 усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6Е та усі попередні версії. Обмінюйтесь даними з використанням NFC.
У ноутбуці HP ZBook Firefly G11A можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. Технологія HP BIOSphere 6-го покоління допоможе запобігти несанкціонованому витоку інформації. Вона працює в автоматичному режимі на рівні мікропрограмного забезпечення, робить автоматичне оновлення та перевірку безпеки, а також підвищує продуктивність та скорочує час простою.
З ноутбуком HP ZBook Firefly G11A ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами - ємнісний акумулятор забезпечує тривалий час автономної роботи, а функція швидкої зарядки допоможе за 30 хвилин зарядити ноутбук на 50%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.41 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 315.6х224.3х19.2 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 4,0 - 5,2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 76 951 ₴







