
Смарт-годинник Media-Tech Smartwath FUSION (MT872)
1 148 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26078
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смарт-годинник Media-Tech Smartwath FUSION
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Media-Tech |
| Цвет | Зелёный |
| Материал ремешка | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | немає |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | є |
| Будильник | є |
| Вес | 68 г кг |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | немає |
| Время автономной работы | до 15 днів |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 2.01" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Емкость аккумулятора | 200 мАгод |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Класс защиты | немає |
| Колір ремінця | Black/Green |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | немає даних |
| Розмір ремінця | 215 мм |
| Розміри корпусу | 44 х 49 х 14 мм |
| Серія годинників | Media-Tech Fusion |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Стекло | немає даних |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Счетчик калорий | є |
| Тип матрицы | TFT |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 148 ₴










