
Водонагрівач BOSCH плаский слім Tronic 3500, 50л, 1.5кВт, ун. монтаж, електр. кер-ння, B, білий (7736507291)
13 749 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26196
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Водонагрівач Bosch Tronic 3500 T забезпечує зручне гаряче водопостачання з функціями енергозбереження, що ідеально підійде для вашого дому. Його бак прямокутної форми виконано зі склокераміки та емальованої сталі, що гарантує довговічність і захист від корозії. Завдяки потужності 1500 Вт, два ТЕНи забезпечують швидке нагрівання води, досягаючи максимальної температури 75°C. Можливість встановлення як вертикально, так і горизонтально дозволяє гнучко адаптувати прилад до вашого приміщення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 27.3 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 87,5 x 46,9 x 27,8 |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 °C |
| Мінімальна температура нагріву води | 30 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л /47 л (корисний) |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | мокрий ТЕН |
| Установка | вертикальна, горизонтальна |
| Функции | терморегулятор/(на передній панелі) |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 13 749 ₴





