
Монітор DELL 27" AW2725QF 2xHDMI, DP, USB, IPS, 3840x2160, 180Hz, 0.5ms, Pivot, HDR 600 (210-BNHT)
26 046 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26207
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор DELL 27" AW2725QF пропонує IPS-матрицю з роздільною здатністю 4K (3840x2160), яка забезпечує неймовірну деталізацію та яскравість кольорів. Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 0,5 мс роблять його ідеальним для динамічних ігор. Технології G-SYNC та AdaptiveSync забезпечують плавний ігровий процес без розривів зображення. Підтримка HDR 600 і 95% охоплення DCI-P3 роблять цей монітор відмінним вибором як для геймерів, так і для творчих завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 7.15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.44х518.68х243.7 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 27.6 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 26 046 ₴







