
Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 12В 2х2Аг 28Нм 0-400·1500об/хв 1кг кейс (851875)
2 178 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26211
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 застосовується для механізації монтажних, складальних, оздоблювальних робіт при будівництві, при виконанні слюсарних, столярних, меблевих робіт з використанням нарізних з’єднань шурупами, гвинтами, при свердлінні матеріалів та інших роботах з використанням швидкісного обертання (шліфування, полірування, переміщування тощо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, Індикатор рівня заряду акумулятора, гальмо вибігу, регулювання крутного моменту, світлодіодне підсвічування, з'ємний патрон, можливість встановлення патрона зі свердлом на шпиндель зі вставленою бітою-викруткою, відсутність ефекту пам'яті та самор |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1400 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 2 178 ₴






