
Пилосос акумуляторний Ryobi ONE+ HP RSV18X-1X40G 18В 1х4Аг 90Вт 20кПа контейнер 0.8л HEPA12 (5133005660)
13 715 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26214
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пилосос акумуляторний Ryobi RSV18X-1X40G (код товару: 5133005660) серії ONE+ HP (High Performance) призначений для збору пилу та бруду з килимів та твердих підлог, пропонує вражаючу продуктивність та зручність. Безщітковий акумуляторний пилосос Ryobi RSV18X-1X40G із потужним акумулятором ємністю 4.0 А·год стане ідеальним помічником у прибиранні вашого будинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Питание | Аккумулятор |
| Мощность всасывания | 90 Вт |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг /(без акамуляторів) кг |
| Обсяг пилозбірника | 0.8 л |
| Тип | Аккумуляторный |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 13 715 ₴





