
Шурупокрут-дриль акумуляторний Зеніт ЗША-12 М Li 12В 2х1.3Аг 28Нм 0-350·1300об/хв 1.1кг кейс (841747)
1 824 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26215
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Шуруповерт електричний (акумуляторний) ЗЕНИТ ЗША-12 М Li – це надійний ручний бездротовий інструмент, призначений для закручування та викручування шурупів, гвинтів або саморізів при монтажних, оздоблювальних або будівельних роботах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.3 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, гальмо вибігу, світлодіодне підсвічування |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1350 об/хв |
| Тип | шурупокрути, дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 1 824 ₴






