
Плитка настільна Gorenje індукційна, комфорок - 2 по 2кВт, керування - сенсорне, таймер (ICY3500DGP)
4 605 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26224
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативна індукційна плита Gorenje із сенсорним керуванням забезпечує швидке приготування завдяки функції PowerBoost (до 2000 Вт) та регулюванню потужності в 10 рівнях. Зона нагріву адаптується для різного посуду, а налаштування температури (60–240°C) підходять для точного готування. Безпека забезпечується блокуванням від дітей та автоматичним вимкненням. Енергоефективність 83% гарантує економію ресурсів і швидкий результат. Ідеальна для використання вдома, у кемпінгу чи на природі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Вид плиты | Настольная |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип нагревательных элементов | Индукционные |
| Цвет корпуса | Черный |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Высота | 4.5 мм |
| Глубина | 36 мм |
| Ширина | 57.5 мм |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество индукционных конфорок | 2 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 3400 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 4 605 ₴










