
Витяжка Cata телескопічна, 60см, 600м.куб/год, TF-5260 wh, білий (02034501)
3 449 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26256
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витяжка Cata Телескопічна 02034501 - це надійний та стильний вибір для власників невеликих та середніх кухонь, які шукають надійний засіб для підтримання чистоти та свіжості повітря у своїй кухні. Її простота в управлінні та ефективність роблять її ідеальним варіантом для будь-якого кулінарного простору. Оснащена яскравим та енергоефективним LED освітленням, яке освітлює робочу поверхню кухні, забезпечуючи видимість та комфорт під час приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| К-ть двигунів | 2 двигуна/( 2 x 65 Вт) |
| Максимальный уровень шума | 68 дБ |
| Мощность | 141 Вт /(загальна) Вт |
| Производительность | 600 м³/год /(при максимальному відводі повітря) куб. м/час |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | вбудована |
Информация для заказа
- Цена: 3 449 ₴

