
Процесорний кулер 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB (2E-AC90D4-ARGB)
644 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26424
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB зі ARGB підсвічуванням розподіленою по внутрішній частині вентилятора та класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер із тихим 90 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. Алюмінієвий радіатор з чотирма 6 мм мідними тепловими трубками, які вбудовані на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Показник TDP становить 130W. Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB із відшліфованою поверхнею основи. Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH технологією, покращує тепловідведення.
2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB має зручне кріплення на актульні сокети. Пристрій не складно встановлювати та демонтувати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E Gaming |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вентиляторів | 1 шт |
| Габарити | 93 x 76 x 133 |
| Діаметр вентилятора, мм | 90 /(90 x 90 x 25 мм) |
| Макс. повітряний потік | 15 CFM /- 35 CFM |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Максимальні обороти, об / хв | 600 /- 1700±10% об/хв |
| Процесорна сумісність | AMD AM3, AM3+, AM4, AM5, LGA 1851, 1700, 1200, 1366, 115x |
| Разъем | 4-pin/PWM +5В 3 пін RGB Aura |
| Тип | активний кулер |
| Тип подшипника | гідравлічний |
| Уровень шума | 8 дБ /- 20±10% дБ |
Информация для заказа
- Цена: 644 ₴










