
Ноутбук 2E Imaginary 15.6" FHD IPS AG, Intel i5-1335U, 16GB, F1TB (NL57AU-15UA23)
36 580 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26479
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
2E Imaginary – це ноутбук, який поєднує в собі потужність, стиль і зручність використання, що робить його оптимальним вибором для тих, хто шукає надійний інструмент для роботи та розваг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.75 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | 1335U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Диагональ экрана | 15.6 " |
| Макс. час роботи | 12 год |
| Назначение | Для бізнесу |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Производитель процессора | Intel |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактовая частота | 1.3 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативной памяти | DDR4/3200 MHz |
Информация для заказа
- Цена: 36 580 ₴










