
Ноутбук Acer Aspire 17 A17-51M 17.3" FHD IPS, Intel 7-150U, 16GB, F512GB, Lin (NX.J0JEU.005)
31 034 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26489
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Acer Aspire 17 A17-51M - це великий та продуктивний ноутбук, створений для комфортної роботи і мультимедіа. З 10-ядерним процесором Intel Core 7-150U із частотою до 5.4 ГГц і 16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5, він забезпечує швидкодію в усіх завданнях. 17,3-дюймовий FHD IPS дисплей із матовим покриттям гарантує яскраве та чітке зображення, яке підходить як для роботи, так і для розваг. SSD на 512 ГБ пропонує швидкий доступ до файлів, а сучасні інтерфейси, включно з WiFi 6E, USB-C, HDMI і сканером відбитків пальців, забезпечують зручність підключення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.09 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core 7 150U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 402.1х256.5х17.99 мм |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Емкость аккумулятора | 48 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,8 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 31 034 ₴









