
Ноутбук HP ENVY x360 14-fc0018ua 14" WUXGA IPS Touch, Intel U5-125U, 16GB, F512GB, синій (AQ8R2EA)
38 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26492
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
HP ENVY x360 14 — це стильний і універсальний ноутбук-трансформер з 14-дюймовим сенсорним дисплеєм, що обертається на 360°, дозволяючи використовувати пристрій як планшет. Оснащений сучасними процесорами Intel Core забезпечує високу продуктивність для роботи, навчання чи творчості. Екран із тонкими рамками має високу роздільну здатність та підтримує стилус для зручності створення нотаток або малювання. Акумулятор забезпечує тривалу автономність із підтримкою швидкої зарядки. Завдяки компактному дизайну, преміальним матеріалам і функціям, цей ноутбук підходить для мобільного й активного стилю життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Синий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.39 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.3х218.9х16.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 59 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Envy |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,3 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 38 300 ₴






