Довготривала продуктивність
Розширіть свої можливості завдяки покращеним функціям конференц-зв'язку та продуктивності на основі штучного інтелекту.
ІЧ-камера з роздільною здатністю 5 Мп
Спілкуйтеся з людьми в особистий спосіб завдяки вбудованим у HP EliteBook 860 функціям конференц-зв'язку.
Допоможіть захистити наше спільне майбутнє
Цей ноутбук створено за допомогою перероблених матеріалів.
Потужний процесор Intel
Прискорюйте роботу вимогливих бізнес-додатків завдяки процесору Intel Core.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність вашого ноутбука та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Забезпечте швидке та надійне з'єднання у щільному бездротовому середовищі завдяки гігабітній швидкості передачі даних Wi-Fi 6E.
Автоматичне відновлення після атак
Атаки на програмне забезпечення можуть повністю вивести ваш ноутбук із ладу. Залишайтеся захищеними завдяки BIOS, що самовідновлюється, від HP. HP Sure Start Gen 7 автоматично відновлює BIOS від шкідливого програмного забезпечення, руткітів або пошкоджень.
Ваш відбиток пальця, ваш пароль
Забудьте про імена користувачів та паролі. Просто ввійдіть у Windows та веб-сайти за допомогою датчика відбитків пальців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.72 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 165H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 358.8х251.3х16.3 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | Smart Card Reader |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,4 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 57 372 ₴











