Швидкодія, щоб залишатися продуктивним будь-де
16-дюймовий ноутбук HP ProBook 465 забезпечує компаніям, що розвиваються, продуктивність комерційного рівня, багаторівневий захист кінцевих точок і довговічність. Його легко модернізувати. Цей багатофункціональний ПК оснащений найновішим процесором AMD і акумулятором зі значним часом автономної роботи, має всі шанси на тривалу продуктивність і дає змогу працювати в гібридному режимі.
Створений для гібридної продуктивності
Підвищте продуктивність, працюючи вдома або в офісі завдяки співвідношенню сторін 16:10 та 16-дюймовому дисплею.
Безпека корпоративного рівня
Убезпечте бізнес, що зростає за допомогою багаторівневих функцій захисту кінцевих точок, які допоможуть захистити ваш ПК і дані.
Оптимізовано для бізнесу, що розвивається
Потужний процесор AMD і батарея зі значною автономністю дають змогу виконувати складні завдання та дотримуватись дедлайнів.
Швидкий та ефективний бездротовий зв’язок
Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось, що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6Е, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Інтернет без ризику
HP Sure Click захистить ваш комп’ютер від сайтів і вкладень PDF або Microsoft Office, які відкриваються в режимі «Лише читання» та заражені вірусами, програмами з вимогою викупу або іншим зловмисним ПЗ. Цю технологію інтегровано на апаратному рівні.
HP Sure Sense
Зловмисні програми стають дедалі складнішими й небезпечнішими, і часом звичайні антивіруси не відразу здатні їх розпізнати. Технологія HP Sure Sense надійно захищає комп’ютер від атак нового зловмисного ПЗ, використовуючи штучний інтелект на основі глибинного навчання.
Автоматичне відновлення мікропрограми після атак
Атака на мікропрограму може повністю вивести комп’ютер із ладу. Компанія HP створила BIOS із функцією самовідновлення, яка захищає комп’ютер від зловмисників. Технологія HP Sure Start 7-го покоління автоматично виправляє помилки в BIOS, спричинені зловмисним програмним забезпеченням, руткітами та пошкодженнями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.74 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 7735U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251.1х17 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ProBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,7 - 4,7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 33 758 ₴








