HP Spectre x360 — це серія преміальних ноутбуків-трансформерів, відома своїм елегантним дизайном і високою продуктивністю. Пристрої оснащені сенсорними дисплеями, які обертаються на 360 градусів, що дозволяє використовувати їх як у режимі ноутбука, так і планшета. Вони пропонують сучасні процесори Intel, які забезпечують високу швидкість роботи, а також якісні дисплеї з високою роздільною здатністю для чудової візуальної якості. HP Spectre x360 вирізняється тонким корпусом із преміальних матеріалів, таких як алюміній, і тривалим часом автономної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Синий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.95 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 9 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.8х245.5х19.8 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Spectre |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,4 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 90 977 ₴





