Легкий, міцний та надійний ноутбук HP Envy x360 з каліброваним за кольорами сенсорним екраном та ємнісним акумулятором, стане вашим надійним робочим інструментом за будь яких умов – ефективно працюйте в офісі та поза його межами.
HP Envy x360 оснащений новітнім процесором Intel Core Ultra з потужною інтегрованою графічною системою, швидкою оперативною пам’яттю LPDDR5 та твердотільним накопичувачем. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Встановлена операційна система Windows 11 Home 64 SL забезпечує високу продуктивність системи та захист даних.
Сенсорний екран з яскравістю 300 ніт забезпечує неперевершену деталізацію та передачу кольорів під широким кутом огляду. Технологія Low Blue Light захистить ваш зір від шкідливого для очей синього світла. Антибілкове покриття дозволить чітко бачити вміст на екрані при інтенсивному зовнішньому освітленні.
Вбудовані 5MP IR True Vision веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій.
Ноутбук HP Envy x360 оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення.
Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB Type-А та USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технологія Thunderbolt 4 дозволяє здійснювати обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с.
Підтримка бездротових технологій Wi-Fi (включно з Wi-Fi 7) та Bluetooth 5.4 забезпечує швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями.
Кришка ноутбука HP Envy x360 відкривається на 360° - обирайте оптимальний для себе користувацький режим та працюйте з комфортом. У режимі планшета ви зможете легко ознайомлюватись з документами та вносити в них свої нотатки, режим намету буде зручним для презентацій та перегляду фільмів, а класичний режим ноутбука - для виконання звітів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.87 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.7х245.8х18.2 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 68 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Envy |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 51 924 ₴









