Легкий, міцний та надійний ноутбук HP Envy з каліброваним за кольорами сенсорним екраном та ємнісним акумулятором, стане вашим надійним робочим інструментом за будь яких умов – ефективно працюйте в офісі та поза його межами.
HP Envy оснащений новітнім процесором Іntel Core Ultra, потужною графічною системою, швидкою оперативною пам’яттю DDR5 та твердотільним накопичувачем. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Встановлена операційна система Windows 11 Home 64 SL забезпечує високу продуктивність системи та захист даних.
FHD екран з яскравістю 300 ніт забезпечує неперевершену деталізацію та передачу кольорів під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволить чітко бачити вміст на екрані при інтенсивному зовнішньому освітленні, а технологія DC Dimming усуне шкідливе мерехтіння.
Вбудовані 5MP IR веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій.
Ноутбук HP Envy оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення.
Підключайте до порта HDMI, трьох швидкісних USB Type-А та двох USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технологія Thunderbolt 4 дозволяє здійснювати обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с.
Підтримка бездротових технологій Wi-Fi (включно з Wi-Fi 7) та Bluetooth 5.4 забезпечує швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями..
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 396х258.6х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Envy |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,3 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 52 831 ₴


