
Ноутбук Durabook Z14I Basic 14" FHD Touch AG, Intel i7-1165G7, 32GB, F512GB, LTEP (Z4E2R3DE3BXX)
318 112 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26510
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У поєднанні з новітнім процесором Intel Core 11-го покоління і можливостями графіки Iris Xe надійний портативний комп'ютер Z14I швидко справляється із завданнями, що вимагають інтенсивної обробки даних. Він сконструйований, щоб витримувати навіть найскладніші умови роботи. Рівень захисту оболонки IP65 захищає від пилу та води, сертифікація за стандартом MIL-STD 810H і стійкість до падіння з висоти до шести футів виділяє Z14I як найміцніший портативний комп'ютер серед подібних пристроїв на ринку. Пристрій також пройшов випробування у вибухонебезпечному середовищі, на вплив сонячного випромінювання, соляного туману і стійкість до цвілевих грибів. Це набагато ширший спектр випробувань, ніж проходять інші подібні пристрої цього класу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Durabook |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i7-1165G7 |
| Тип процессора | E2 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 2 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х280х50 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | до 15.5 годин роботи |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | є |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | TN+Film |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,8 - 4,7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 318 112 ₴










