
Монітор DELL 49" U4924DW 2xHDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS Black, 5120x1440, 32:9, sRGB 100% (210-BGTX)
69 375 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26519
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Досягніть безперервної багатоекранної продуктивності з двома моніторами QHD розміром 27 дюймів, що підтримують можливість розділення екрана та вражають винятковим кольором і контрастом. Насолоджуйтеся глибшими чорними кольорами зі світовим першим монітором DQHD розміром 49 дюймів із технологією IPS Black panel, яка забезпечує винятковий контраст (2000:1) на широкому куті огляду. Оснащений 100% покриттям колірних просторів sRGB, REC.709, 98% DCI-P3 і 98% Display P3. Зігнутий екран: Працюйте з комфортом завдяки зігнутому екрану, який розширює поле зору і зменшує відбиття та втому очей. ComfortView Plus - це завжди активний вбудований екран з низьким вмістом синього світла, який зменшує потенційно шкідливе випромінювання синього світла, не жертвуючи кольором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Разрешение экрана | 5120х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 16.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм; 100х200 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 1209х268х400 мм |
| Диагональ экрана | 49" |
| Додаткові роз'єми | 5хUSB3.2, 4хUSB Type-C, RJ45 |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 83.33403 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 2хUSB Type-C |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х4.5 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 1.33958 |
| Споживана потужність (в роботі) | 45 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | чорний з сріблястим |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 69 375 ₴










