
Монiтор Acer 34" Predator X34Xbmiiphuzx (UM.CXXEE.X01) OLED Black Curved 240Hz
40 472 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN47825
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Неонові вогні, вигини OLED
Розгорніть полотно віртуального світу із вигнутим OLED-монітором Predator X34. Пориньте в світлі світи неонового нуару, де шалений пульс гри органічно зливається з яскравим полотном художника.
Відчуйте реальність за допомогою OLED
Мандруйте серед неонових вулиць та похмурих пейзажів з OLED-дисплеєм. Відчуйте разючий контраст найтемніших провулків і найяскравішого неону, немов занурившись прямо в науково-фантастичний роман.
Розкрийте потенціал швидкого оновлення
Ніколи не пропускайте жодного удару у своїх динамічних повних адреналіну віртуальних квестах. Завдяки приголомшливій частоті оновлення 240 Гц кожен рух ваших супротивників відтворюється з високою швидкістю та плавністю.
Кібернетична швидкість
У світі, де мілісекунди мають значення, реагуйте швидше, ніж програмний код. Встановіть час відгуку пікселя 0,01 мс для повного контролю та точності з мінімальним розмиттям.
Синхронізація реальності за допомогою AMD FreeSync Premium Pro
Синхронізуйтесь із цифровою реальністю. Дозвольте AMD FreeSync Premium Pro подолати розрив та отримайте настільки плавну реальність, що вона стирає грань між людиною та машиною, забезпечуючи справжнім геймерам плавний ігровий процес без розривів та з максимальною продуктивністю.
KVM: ваш цифровий перемикач-блискавка
Миттєво перемикайтеся між пристроями за допомогою вбудованого перемикача KVM, зберігаючи кожен байт і біт свого кібер-арсеналу під рукою.
Зв’язок нового покоління
Комбінація технологій Predator X34 OLED – це ваш провідник. Він може похвалитися великою кількістю портів, включаючи адаптований порт PD Type-C потужністю 90 Вт.
Ергономіка неонової доби
Створено для сучасного кочівника неонової доби. Налаштовуйте та адаптуйте зображення за допомогою інтуїтивно зрозумілої механіки, що перегукується з хмарочосами Нічного міста.
Бережіть зір з Eyesafe 2.0
Навіть у епоху кібертехнологій здоров’я людини має першорядне значення. Захистіть свій зір від безперервного сяйва синього світла у світі, постійно підключеному до мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | OLED |
| Размеры | |
| Вес | 8.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 790х560х310 мм |
| Диагональ экрана | 34" |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 62.50069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 40 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 1300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 40 472 ₴







