
Накопичувач SSD Samsung M.2 4TB PCIe 4.0 990PRO + радіатор (MZ-V9P4T0GW)
26 532 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26585
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Досягніть максимальної продуктивності PCIe 4.0. Відчуйте більш тривалу та вибухову швидкість. Інтелектуальне керування тепловиділенням контролера власної розробки забезпечує найвищу енергоефективність при збереженні високої швидкості та продуктивності, щоб ви завжди були на висоті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Скорость записи | 6900 Мб/сек |
| Скорость считывания | 7450 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 1 400 000/1 550 000 |
| TBW (ресурс записів) | 2400 ТБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин час |
| Габарити | 80 x 24.3 x 8.2 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Контроллер | Samsung Pascal |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 4 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Samsung 990 PRO |
| Споживання енергії | 8.5 Вт |
| Тип памяти | V-NAND TLC |
| Ударопрочность | немає |
| Энергопотребление | максимум: 8.5 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 26 532 ₴



