
Проєктор Epson CO-W01 WXGA, 3000 lm, 1.27 (V11HA86040)
18 457 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26649
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Незалежно від того, чи ви дивитесь свій улюблений фільм або проводите презентацію, цей проектор може похвалитися вражаючим 378-дюймовим дисплеєм. Це також чудова якість завдяки технології 3LCD, яка робить дисплей втричі яскравішим, ніж продукти конкурентів, завдяки яскравим та живим кольорам. Від сім'ї та друзів до колег з бізнесу та клієнтів він обов'язково приверне увагу кожного.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Интерфейсы | HDMI |
| Цвет | Белый |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Лампа | |
| Мощность лампы | 188 Вт |
| Изображение | |
| Разрешение | 1280x800 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | немає |
| Беспроводные возможности | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версия Bluetooth | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 295x211х87 мм |
| Диагональ экрана | 0.9-10.4 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | немає |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | немає даних |
| Коефіцієнт проекції | 1.27-1.71:1 |
| Количество ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 14.58403 |
| Корекція спотворення | немає |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальное разрешение | 1280х800 |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Назначение | для роботи та освіти |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67361 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Энергопотребление | 270 Вт |
| Яркость | 3000 лм |
| пульт ДК | є |
Информация для заказа
- Цена: 18 457 ₴






