
Саундбар LG SG10TY 420W, 3.1, BT, HDMI-ARC, USB, саб, Dolby Atmos (SG10TY.DUKRLLK)
34 254 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26651
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LG SG10TY — це потужна звукова панель з вихідною потужністю 420 Вт, конфігурацією 3.1 та підтримкою передових аудіотехнологій, таких як Dolby Atmos®. Оснащена бездротовим сабвуфером для глибоких басів, має Bluetooth, HDMI-ARC для зручного підключення, а також USB-порт для відтворення музики з зовнішніх носіїв. Ідеально підходить для створення кінематографічного звуку вдома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Вид товара | Саундбар |
| Пользовательские характеристики | |
| Входы | Оптичний, HDMI, USB |
| Выходы | HDMI |
| Габарити плеєра (ШхВхГ) | 1446.0 x 150.0 x 32.5 мм |
| Габарити сабвуфера (ВхШхГ) | 180 x 394 x 290 мм |
| Дополнительно | Керування через смартфон/Android/iOS, Керування через Bluetooth/v5.1, Wi-Fi |
| Сумарна номінальна потужність | 420 Вт |
| Тип | звукова панель |
| Тип установки | Настенный |
| Формула акустики | 3.1 |
| Частотний діапазон АС | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 34 254 ₴









