
Піч електрична ARDESTO Elegance, 60л, 2000Вт, електр., конвекція, подвійне скло (MEO-F60CEL)
4 735 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26667
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична піч ARDESTO Elegance – ліпший вибір для сучасної кухні. Об’єм 60 л, потужність 2 034 Вт, 6 режимів приготування і регулювання температури від 50 до 250 °C забезпечують широкі можливості для кулінарних витівок. Модель оснащено цифровим дисплеєм, таймером (90 хв), конвекцією та індикацією завершення процесу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 60 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38,4 х 60 х 49,4 |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Мощность | 2034 Вт Вт |
| Освещение | 1 /18 Вт |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
| Цвет | нержавіюча сталь, чорний |
Информация для заказа
- Цена: 4 735 ₴










