
Піч електрична ARDESTO, 48л, 1600Вт, механіч., білий (MEO-F48W)
3 730 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26672
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична піч ARDESTO об’ємом 48 л має потужність 1 618 Вт, забезпечуючи рівномірне приготування за температури від 50 до 250 °C. Також наявні 4 режими приготування, таймер до 90 хв та індикатор завершення процесу, які допомагають точно контролювати час готування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 48 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 33 х 59 х 46,5 |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Мощность | 1618 Вт Вт |
| Освещение | 1 /18 Вт |
| Функции | індикація закінчення процесу приготування |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 730 ₴










