Насолоджуйтесь усіма перевагами вертикального пилососа Gorenje FREESTYLE II, який за лічені секунди перетворюється на ручний. Від прибирання підлоги до догляду за диваном, салоном автомобіля або важкодоступними верхніми полицями. Технологічно досконала турбощітка з надзвичайно широким ворсом для кращого всмоктування. М'які накладки та бампери дбайливо ставляться до дерев'яних підлог і меблів. Знімний щітковий валик, що знімається одним натисканням кнопки, дає змогу швидко та легко видаляти довге волосся та інші забруднення. Повністю складна ручка дає змогу зберігати пилосос у невеликих відсіках. Або ж ви можете поставити пилосос на зарядну док-станцію, щоб він був готовий, коли вам знадобиться.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Мощность всасывания | 27 Вт |
| Тип | Вертикальный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 118 х 26 х 17 |
| Насадки | щілинна, Електрична турбощітка, насадка-щітка |
| Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
| Питание | акумулятор/7 шт |
| Потребляемая мощность | 165 Вт /(двигуна) |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 7 401 ₴










