
Пилосос Karcher безпровідний VC 7 Cordless yourMax, 350Вт, автон. робота до 60хв, HEPA 12 (1.198-710.0)
16 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN26681
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос VC 7 Cordless yourMax вражає досконалими технологіями, широким оснащенням і зручністю в управлінні. Інноваційний датчик запиленості, що адаптує силу всмоктування до конкретної ситуації прибирання, забезпечує ефективне використання заряду акумулятора і тривалу (до 60 хв) безперервну роботу. Потужний (350 Вт) безщітковий двигун постійного струму, що живиться від акумулятора напругою 25,2 В, гарантує ефективне прибирання, причому функція Boost дає змогу одним натисканням кнопки збільшувати силу всмоктування. Іншими перевагами є гранична простота спустошення контейнера для збору сміття, ергономічна конструкція апарату, придатна для прибирання у важкодоступних місцях, і активна насадка для підлоги зі світлодіодним підсвічуванням, що забезпечує кращу видимість пилу. Очищення фільтра значно полегшується наявністю спеціального інструменту і другого змінного фільтра.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 2.6 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, фільтр, настінна база для заряджання, інструкція, гарантійний талон |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | м'яка щітка |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 25.2 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Колір | білий / чорний |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік 40 хв |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 60 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 385 ₴









