
Пилосос Sencor безпровідний, 150Вт, конт пил -0.2л, автон. робота до 30хв, підсвітка, турбо щітка (SVC7315TI)
5 111 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26689
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний стрижневий пилосос Sencor SVC 7315TI ідеально підходить для швидкого та ефективного щоденного прибирання всіх типів поверхонь. Голова, що повертається на 180°, разом із великими коліщатками дозволяє легко маневрувати навколо перешкод. Світлодіодне освітлення виявляє пил навіть у найтемніших кутах. Легкий і тонкий дизайн забезпечує свободу рухів і дозволяє пилососити від підлоги до стелі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.875 кг /(портативний блок) кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 77 х 25 х 18 |
| Насадки | щілинна, турбощітка, для оббивки |
| Обсяг пилозбірника | 0.2 л |
| Питание | акумулятор/14,8 В |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 5 111 ₴










