
Водонагрівач TIKI круглий GBF, 100л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, С, білий, 700158 (GBF100E5-ECON_TIKI)
14 217 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26696
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI GBF об’ємом 100 літрів ідеально підходить для великої родини. Потужний "сухий" тен на 2 кВт забезпечує ефективний нагрів води та зменшує утворення накипу. Електронне керування дозволяє легко налаштовувати температуру для максимального комфорту. Водонагрівач має клас енергоефективності С, що забезпечує баланс між продуктивністю та економією. Стильний білий дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 34 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 98 x 48 x 49 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт /x2 |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Установка | Настенная |
| Функции | захист від перегрівання, світлодіодний термометр, функція самонавчання, індикація несправності термостата, сухий протипожежний захист, індикація перегрівання, індикатор інтелектуальної роботи, регулювання діапазону температури/до 75 °C |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 196 /від 10 до 65 °C |
Информация для заказа
- Цена: 14 217 ₴










