
Водонагрівач TIKI Prime M, 100L, 2кВт, мех. кер-ння, С, білий, 700173 (TGR100NPRIMEM100V9_TIKI)
10 312 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26697
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI Prime M об’ємом 100 літрів є надійним рішенням для побутових потреб. Оснащений теном потужністю 2 кВт, він забезпечує швидкий нагрів води. Механічне керування робить пристрій простим у використанні та довговічним. Клас енергоефективності С дозволяє збалансувати продуктивність і споживання електроенергії. Білий дизайн додає універсальності та вписується в будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 31 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 96 x 48.8 x 49.8 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | Настенная |
| Функции | вибір температури /до 65 °C |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 190 |
Информация для заказа
- Цена: 10 312 ₴










