WiFi-адаптер D-Link DWA-171 AC600, MU-MIMO, USB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Вес | 0 г |
| Высота | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 0 мм мм |
| Дополнительно | кнопка WPS конфігурації, LED-індикатор/состояния |
| Діапазон частот | 2.4 - 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPS |
| Интерфейс подключения | USB 2.0 |
| Количество антенн | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 433 Мбіт/сек |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антенны | вбудована/незйомна |
Информация для заказа
- Цена: 794 ₴




