Мережева карта Eaton Gigabit Network Card M3 (NETWORK-M3)
21 017 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26845
Мережева карта Eaton Gigabit Network Card M3 (NETWORK-M3)Готово к отправке
21 017 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Остання мережева карта управління від Eaton, Gigabit Network Card (Network-M3), надає IT-фахівцям покращені можливості управління та кібербезпеки. З архітектурою нульового довіряння та сумісністю з потужними інструментами автоматизації та віддаленого та місцевого управління, Gigabit Network Card підвищує продуктивність та час безвідмовної роботи ваших критичних бізнес-систем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 г |
| Высота | 42 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 66 мм мм |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Назначение | внутрішня |
| Поддержка | Linux, Windows, UNIX |
| Підтримка мережевих протоколів | SNMP/v1 / v3 |
| Підтримка мережевих стандартів | 10/100/1000BaseT |
Информация для заказа
- Цена: 21 017 ₴

