
Теплова гармата газова 2E, 15кВт, 150м кв, 420м куб/год, IPX4, жовтий (2E-GH15)
2 955 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26921
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Газова теплова гармата 2E-GH15 потужністю 15 кВт з п'єзопідпалом – це переносне джерело тепла, яке створює потужний потік гарячого повітря 420 м3/год, забезпечуючи тепло при безпечному використанні в приміщеннях, що добре провітрюються. Площа обігріву до 150 м2.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип | Газовая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид нагрівального елемента | ТЕН |
| Витрати палива | 1,09 кг/год |
| Влагозащищенный корпус | відсутній |
| Вместимость топливного бака | немає даних |
| Габариты (ШхВхГ) | 380х190х305 мм |
| Джерело енергії | пропан, пропан-бутан, бутан |
| Дисплей | без дисплея |
| Захист від перекидання | відсутній |
| Защита от замерзания | відсутній |
| Защита от перегрева | є |
| Количество фаз | - |
| Конструкция | - |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Мобільність | вільне переміщення |
| Монтаж | Напольный |
| Мощность | 15 кВт Вт |
| Площадь обогрева | до 150 м2 |
| Производительность | 420 м3/год куб. м/час |
| Режим вентилятора | немає |
| Система контролю пламені | немає |
| Система підпалу | електрична (п'єзоелемент) |
| Степень защиты | IPX4 |
| Термостат | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 955 ₴










