
Теплова гармата газова 2E, 30кВт, 300м кв, 750м куб/год, IPX4, жовтий (2E-GH30)
4 034 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26922
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Газова теплова гармата 2E-GH30 потужністю 30 кВт з п'єзопідпалом – це переносне джерело тепла, яке створює потужний потік гарячого повітря 750 м3/год, забезпечуючи тепло при безпечному використанні в приміщеннях, що добре провітрюються. Площа обігріву до 300 м2.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип | Газовая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид нагрівального елемента | ТЕН |
| Витрати палива | 2,18 кг/год |
| Влагозащищенный корпус | відсутній |
| Вместимость топливного бака | немає даних |
| Габариты (ШхВхГ) | 475х225х360 мм |
| Джерело енергії | пропан, пропан-бутан, бутан |
| Дисплей | без дисплея |
| Захист від перекидання | відсутній |
| Защита от замерзания | відсутній |
| Защита от перегрева | є |
| Количество фаз | - |
| Конструкция | - |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Мобільність | вільне переміщення |
| Монтаж | Напольный |
| Мощность | 30 кВт Вт |
| Площадь обогрева | до 300 м2 |
| Производительность | 750 м3/год куб. м/час |
| Режим вентилятора | немає |
| Система контролю пламені | немає |
| Система підпалу | електрична (п'єзоелемент) |
| Степень защиты | IPX4 |
| Термостат | немає |
Информация для заказа
- Цена: 4 034 ₴










