
Теплова гармата дизель/газ 2E прямого нагріву, 30кВт, 380м кв, 750м куб/год, колеса, IPX4, жовтий (2E-DH30750)
14 523 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26924
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизельна теплова гармата прямого нагріву 2E потужністю 30 кВт (код товару: 2E-DH30750) це опалювальний прилад, який створює потужний потік гарячого повітря 750 м3/год, забезпечуючи тепло при безпечному використанні в приміщеннях, що добре провітрюються. Площа обігріву до 380 м2.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип | Дизельная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19.2 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид нагрівального елемента | пальник |
| Витрати палива | 2,4 кг/год |
| Влагозащищенный корпус | відсутній |
| Вместимость топливного бака | 38 л |
| Габариты (ШхВхГ) | 855х470х588 мм |
| Джерело енергії | дизельне паливо, гас |
| Дисплей | без дисплея |
| Захист від перекидання | відсутній |
| Защита от замерзания | відсутній |
| Защита от перегрева | є |
| Количество фаз | - |
| Конструкция | - |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Мобільність | вільне переміщення |
| Монтаж | Напольный |
| Мощность | 30 кВт Вт |
| Площадь обогрева | до 380 м2 |
| Производительность | 750 м3/год куб. м/час |
| Режим вентилятора | немає |
| Система контролю пламені | немає |
| Система підпалу | ручна |
| Степень защиты | IPX4 |
Информация для заказа
- Цена: 14 523 ₴










