
Шурупокрут акумуляторний Bosch GO 3 3.6В 5Нм 360об·хв 0.32кг (0.601.9H2.201)
2 908 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26987
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Найновіший акумуляторний шуруповерт Bosch Go Professional оснащений абсолютно новими функціями, які допоможуть вам працювати ефективніше.
Універсальний відсік для насадок надійно утримує та блокує будь-які типи універсальних шестигранних викруток, щоб вони не випали після використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ключові особливості | підсвічування |
| Напряжение | 3.6 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 360 об/хв |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | шестигранник/1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 2 908 ₴









