
Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Tekhmann TCD-60/i20 kit 20В 1x2Аг 60Нм 440·1650об/хв 1.55кг (848394)
3 585 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26990
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатофункціональний шуруповерт 3в1 поєднує три види роботи: шуруповерт + дриль + ударний дриль. Потужний двигун з максимальним крутним моментом 60 Нм легко впорається із будь-якими завданнями з ремонту або будівництва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2000 мАч |
| Діаметр патрона | 2 мм /- 13 мм |
| Ключові особливості | реверс, магнітний тримач біти, додаткова бічна рукоятка, Регулювання швидкості обертання, світлодіодне підсвічування, функція удару, індикатор заряду батареї, функція докручування, тормоз двигуна |
| Напряжение | 20 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1650 об/хв /(0-440/0-1650 об/хв) |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 3 585 ₴







