
Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-30/i20 KIT 20В 30 Нм 1x2.0Аг 0-400·1500об/хв 1.7кг (873399)
2 048 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26991
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт акумуляторний Tekhmann TCD-30/i20 КІТ — це надійний інструмент для виконання широкого спектра монтажних і ремонтних робіт. Він працює на сучасному акумуляторі ємністю 2.0 А·год, що забезпечує високу автономність і тривалий час роботи без необхідності підзарядки. Шуруповерт має двошвидкісний редуктор, який дозволяє підбирати оптимальний режим для різних матеріалів і завдань, таких як загвинчування та свердління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, кліпса для кріплення інструменту на ремінь, світлодіодне підсвічування |
| Напряжение | 20 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1500 об/хв /(0-400/0-1500 об/хв) |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 2 048 ₴


