
Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-45/i20 BS KITBOX 20В 45Нм 1x2.0Аг 0-400·1500об/хв (873397)
4 270 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26994
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Шуруповерт акумуляторний Tekhmann TCD-45/i20 BS KITBOX - це надійний та універсальний інструмент для домашнього та професійного використання. Завдяки потужному акумулятору на 20 В та максимальному обертовому моменту 45 Нм, цей шуруповерт легко справляється з різними завданнями, такими як вкручування та відкручування шурупів, а також свердління отворів у дереві, металі та інших матеріалах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, кліпса для кріплення інструменту на ремінь, світлодіодне підсвічування |
| Напряжение | 20 В |
| Скорость вращения | 1400 об/хв /(0-400/0-1400 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 4 270 ₴







