
Шурупокрут для гіпсокартону аккумуляторний Tekhmann TCW-6.35/i20 BS 20В 45Нм без АКБ та ЗП (873410)
3 358 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26997
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний шуруповерт для гіпсокартону Tekhmann TCW-6.35/i20 BS - це надійний та потужний інструмент для роботи з гіпсокартоном. Завдяки акумулятору на 20 В, ви отримуєте автономність і зручність без потреби в постійному підключенні до мережі. Інструмент оснащений 6,35 мм шестигранним патроном, що забезпечує швидку зміну насадок, а також зручну роботу в важкодоступних місцях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.94 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Ключові особливості | реверс, Регулювання швидкості обертання, Ергономічний дизайн, світлодіодне підсвічування, регулятор глибини закручування, показчик довжини саморіза, штифт для регулювання довжини саморіза |
| Напряжение | 20 В |
| Скорость вращения | 4400 об/хв |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | шестигранник/(6,35 мм) |
Информация для заказа
- Цена: 3 358 ₴


