
Шурупокрут-дриль акумуляторний Зеніт ЗША-18/2 Li Профі 18В 2х2Аг 27Нм 0-400·1500об/хв 1кг кейс (850855)
2 858 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN26998
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Шуруповерт електричний (акумуляторний) ЗЕНИТ ЗША-18/2 Li профи – це надійний бездротовий інструмент, призначений для закручування та викручування шурупів (гвинтів, саморізів) при монтажних, оздоблювальних або будівельних роботах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2000 мАч |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, Індикатор рівня заряду акумулятора |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1500 об/хв /(0-400/0-1500 об/хв) |
| Тип | електровивертки |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 2 858 ₴







