
Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi ONE+ RDD18-2C415S 18В 1х4Аг 1х1.5Аг ЗП 52Нм сумка (5133005612)
7 468 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN27001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi ONE+ RDD18-2C415S (код товару: 5133005612) серії ONE+ відмінно підійде для свердління в металі та дереві, а також для закручування шурупів. Патрон 13 мм із фіксатором забезпечує надійну фіксацію оснастки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 а/год // 1.5 а/год |
| Вес | 1.1 кг /(без акамулятора) кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області |
| Напряжение | 18 В |
| Скорость вращения | 1750 об/хв /(0-450/0-1750 об·хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | самозажимний патрон |
Информация для заказа
- Цена: 7 468 ₴








