
Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-18 LIW 18В 2х2Аг 28Нм 0-350·1300об/хв 1.3кг кейс (850615)
3 181 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN27003
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт Tekhmann TCD-18 LIW здатен працювати у двох швидкісних режимах – для операцій закручування/викручування (1-й режим) та свердління (2-й режим). Конструкцією муфти передбачена можливість вибору режиму обертання з ударом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2000 мАч |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, гальмо вибігу, Регулювання швидкості обертання, світлодіодне підсвічування, індикатор заряду батареї, відсутність ефекту пам'яті та саморозряду батарей |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1300 об/хв /(0-350/0-1300 об/хв) |
| Тип | шурупокрути, дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 3 181 ₴










