Пила циркулярна дискова електрична (циркулярка) ЗЕНИТ ЗПЦ-1950 М – це спеціалізований інструмент для прямолінійного розпилювання деревини хвойних та листяних порід, деревостружкових та деревоволокнистих плит, пластмаси. Успішно впорається із завданнями по розпилу як у побутових, так і інтенсивних виробничих умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | дискова, циркулярна |
| Мощность двигателя | 1950 Вт |
| Оберти двигуна | 4800 об/хв |
| Питание | електромережа |
| Розмір диска | 185 мм |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | клас виробу: II |
Информация для заказа
- Цена: 2 441 ₴









