
Радіатор сталевий Kermi Profil-K FKO 11 тип 500x900мм бокове підкл, 943Вт RAL 9016 (FK0110509W02)
4 823 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN27705
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 827 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1032 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажня довжина | 900 мм |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 61 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 8 м2 |
| Підключення | бокове, FKO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 823 ₴





